Next Generatition Firewall

head1

Firewall nowej generacji SANGFOR został zaprojektowany z myślą o kontroli aplikacji, zapobieganiu włamaniom i bezpieczeństwu sieci, zapewnia niesamowicie szczegółowy wgląd w użytkowników, aplikację i zawartość.


Ochrona stron internetowych przed manipulacją

Ochrona stron internetowych przed manipulacją, jest podfunkcją NGFW, stosującą podejście późniejszego wyrównywania do ochrony strony internetowej. Oznacza to, że nawet jeśli haker obejdzie system bezpieczeństwa i naruszy stronę internetową, jej zmodyfikowana wersja nie zostanie dostarczona do użytkowników końcowych. Dzięki tej metodzie, zniszczenia i straty finansowe zostają zmniejszone do minimum. W miedzy czasie powiadomiony zostanie administrator dzięki usłudze alarmów NGFW, co pozwoli mu jak najszybciej zająć się tą sprawą. Co więcej, NGFW zapewnia funkcję przekierowywania, która skieruje użytkowników końcowych do serwera zapasowego, dzięki czemu zostanie zachowana ciągłość operacji biznesowych. W porównaniu do tradycyjnego podejścia polegającego na instalacji oprogramowania zapobiegającego manipulacji stronami internetowymi, rozwiązanie SANGFOR NGFW jest bardziej przyjazne użytkownikowi i łatwiejsze w utrzymaniu, nie wymaga żadnych wtyczek i nie wpływa w żaden sposób na wydajność serwera.

Algorytm jednoprzebiegowej analizy

W przeciwieństwie do UTM, NGFW znacznie zwiększa wydajność przetwarzania danych w warstwie aplikacji, dzięki zawansowanemu algorytmowi jednoprzebiegowej analizy. Liczne zagrożenia są wykrywane podczas jednokrotnej analizy bez ciągłego rozpakowywania i pakowania wiadomości, jak dzieje się to w UTM.

 

Oparty na aplikacji dogłębny system ochrony przed włamaniami

Wykorzystując unikalny mechanizm wykrywania sześciu zagrożeń SANGFOR (wykrywanie ataków opartych na podpisach, ataków specjalnych, analiza korelacyjna, wykrywanie nienormalnego ruchu plików, nienormalnych protokołów, głęboka analiza treści), NGFW pozwala organizacjom IT na konsolidację systemów bezpieczeństwa oraz identyfikację ataków i naruszeń bezpieczeństwa wysokiego ryzyka, takich jak: przepełnianie bufora, atak na miejsca wrażliwe, nienormalne protokoły, robaki, trojany, programy typu „tylne drzwi”, atak programów DOS/DDOS, skanowanie, spyware i inne rodzaje zagrożeń.

 

Wielordzeniowe przetwarzanie równoległe

Zaawansowana architektura sprzętowa przetwarzająca dane równolegle w wielu rdzeniach, pozwala na wysoko wydajne przetwarzanie danych w warstwie aplikacji, dzięki czemu znacznie przewyższa tradycyjną architekturę NP czy ASIC. Co więcej, odblokowana technologia przetwarzania równoległego jest implementowana do procesu przetwarzania danych, tworząc pradziwe wielordzeniowe przetwarzanie równoległe i znacząco zwiększając wydajność systemu.

 

Definiowalna przez użytkownika ochrona przed utratą ważnych danych

SANGFOR NGFW może chronić ważne dane, wskazane przez użytkownika, przed wyciekiem. SANGFOR NGFW może zidentyfikować ważne dane, zablokować i powiadomić użytkownika różnymi sposobami (sms, email…), zapewniając kompletną ochronę takim danym jak informacje o użytkownikach / kontach email / kluczach kodowych MD5 / kartach bankowych / numerach ID / rachunkach ubezpieczeń społecznych / kartach kredytowych / numerach telefonów komórkowych.

 

Rozrzucona technologia skanowania

Wykorzystując nagromadzone przez lata technologię uwierzytelniania aplikacji, wszystkie pakiety przechodzące przez NGFW zostaną oznaczone własnym protokołem SANGFOR opdczas procesu przetwarzania ich w rdzeniu. Dzięki temu protokołowi zagrożenia mogą być identyfikowane bardziej dokładnie i wydajniej podczas procesu wykrywania zawartości. Na przykład, luka związana z serwerem FTP, która istnieje w przepływie danych HTTP, nie może zagrozić serwerom. Jest to wskazówka do optymalizacji algorytmu i zwiększenia wydajności.

 

footer1

Strefa dostępu
internetu:
  Całość zabezpieczeń dostępu do internet.

Strefa DMZ: Kompleksowa ochrona strony internetowej.
Ochrona strony przed manipulacją. Ochrona ważnych danych biznesowych przed wyciekiem.

Strefa bezpieczeństwa centrum danych: Całość zabezpieczeń dostępu do internetu. Wzmocnienia zabezpieczeń dla rdzenia systemu. Ochrona informacji poufnych przed wyciekiem.

Strefa bezpieczeństwa brzegowego WAN: Filtrowanie przepływu danych WAN. Ochrona bezpieczeństwa brzegowego WAN.

Firewall nowej generacji SANGFOR. Szczegółowy opis do ściągnięcia pobierz pełną specyfikację

Firewall nowej generacji SANGFOR. Szczegółowy opis do ściągnięcia pobierz pełną specyfikację

Chcesz poznać wszystkie możliwości oferowanego sprzętu i użytych technologii? Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać innowacyjną infrastrukturę IT. Zapisz się już dziś!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

Ta witryna używa plików cookie. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
Akceptuję
x